czwartek, 13 lipca 2017

Warsztaty na Craft Party 2017 - Olga Siedlecka

Dziś kolejny warsztat który odbędzie się na Craft Party 2017 i kolejna niesamowita prowadząca.
Jest nią Olga Siedlecka, znana Wam w sieci jako Belladonna.


Jeśli przypadkiem jeszcze nie znacie jej i jej twórczości, koniecznie zajrzyjcie na bloga: - belladonnacrafts.blogspot.com.

Jej prace są eteryczne, zamglone, pełne szczegółów, warstw i niespodziewanych drobiazgów, różnorodnych tekstur i przenikających się barw.
Przebija z nich zauroczenie naturą i zachwyt drobnymi przyjemnościami dnia codziennego.


Mistrzowsko operując mediami Olga tworzy niezapomniane, wyjątkowe kompozycje, opowiadające zawsze jakąś urokliwą historię.


Na Craft Party Olga poprowadzi dla Was warsztaty ‘Zapisane w gwiazdach’ - posłuchajcie jak pięknie na nie zaprasza: "Melancholijna, eteryczna, skrywająca tajemnice – już wkrótce tchniecie życie w waszą własną pracę nadając jej barwy, upragnioną teksturę, połyski i maty. Krok po kroku omówimy proces powstawania przestrzennego kolażu na płótnie któremu nadacie indywidualny i niepowtarzalny charakter dzięki wykorzystaniu różnorakich mediów. Wykorzystamy szereg nowych dodatków, jak również elementy, które dzięki procesowi recyklingu nadadzą waszym pracom zupełnie wyjątkowy wymiar. Nasz proces twórczy uświetnią media z Prima Marketing oraz materiały z 7 Dots Studio. Pokażę wam również jak stworzyć nietuzinkową pracę bez wykorzystania profesjonalnych pomocy, a za to z wykorzystaniem tego, co akurat znajdziemy pod ręką. Zapraszam początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych."


Tyle Olga, a ja od siebie dodam: Olga Siedlecka, „ZAPISANE W GWIAZDACH” - warsztat mixed mediowy, kolaż na płótnie - Craft Party 2017, godz. 14.00 – 17.00, sala 05, zapisy: merissa@wp.pl Przykro nam, na te warsztaty brak już miejsc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz