piątek, 21 lipca 2017

Warsztaty na Craft Party 2017 - Anna Korszewska

Do naszej listy warsztatów trafia kolejny! Tym razem - przed Wami - Anna Korszewska i kilka słów od niej: 
"Od najmłodszych lat projektuję, tworzę, maluję. Z miłości do sztuki, piękna i rzeczy niepowtarzalnych hobby przerodziło się w fantastyczny zawód i wielką pasję, której oddaję się bez reszty.

Już w wieku 10 lat zaczęłam szydełkować, potem robić na drutach i intensywnie poznawać tajniki szycia. Całym sercem pokochałam malarstwo, rysunek i naukę jubilerstwa, doskonaląc warsztat podczas kilkuletniej edukacji.

Kolejny etap to edukacja w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, która zaowocowała wieloletnią współpracą z firmami odzieżowymi - spełniłam się jako projektant odzieży dziecięcej.

Nie poprzestaję jednak w twórczych poszukiwaniach, wykorzystuję przeróżne techniki i artystyczne formy przekazu. Ciągle się uczę i poszukuję nowych doznań artystycznych. Pragnę podzielić się z Wami owocami swojej twórczości"

Więcej niesamowitych prac Anny znajdziecie na jej blogu - annakorszewska.blogspot.com, a podczas Craft Party zapraszamy Was do zrobienia pod jej okiem - ozdobnego nosidełka. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 14:00, a zapisy - pod adresem mailowym kasia@stonogi.pl
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz