poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Asia Jankowska... i kolejna prowadząca, która dziś - za naszą sprawą - powie kilka słów o sobie :)

Tym razem Asia Jankowska - Miszmasz Papierowy która poprowadzi na Craft Party warsztaty kartkowe - Koronkowy zawrót głowy.


"Witajcie :) Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać spotkania z Wami na Ogólnopolskim Craft Party. :) 


W czasie warsztatów będziemy tworzyć kartki bardzo delikatne. Będzie mnóstwo kwiatów, kolorów i dodatków. Nie będziemy się nudzić :) 


Zdradzę Wam tajemnicę moich prac i mojego ulubionego romantycznego stylu. Uwielbiam sznureczki i kolor różowy co pewnie widać w moich pracach. Cekiny, błyskotki i koronki to jest to bez czego nie potrafię się obejść. A jak to wszystko się zaczęło? Stosunkowo niedawno bo 3 lata temu. Od tego czasu wciąż coś kleję, uczę się nowych technik, testuję, próbuję i ciągle udoskonalam swój warsztat.Obecnie mam przyjemność tworzyć projekty dla polskich producentów papieru do scrapbookingu – Lemoncraft i Lemonade, jak również sklepów scrapowych m.in. Zielone koty. Jestem również producentem tekturek do scrapbookingu i prowadzę własny sklep internetowy. Serdecznie zapraszam Was na swój blog, gdzie znajdziecie więcej moich prac. www.miszmaszpapierowy.pl 


I oczywiście do zobaczenia w Poznaniu :)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz