wtorek, 5 września 2017

Warsztaty na Craft Party 2017 - Kasia Wyszogrodzka

Ogólnopolskie Craft Party 2017 coraz bliżej - właściwie powinniśmy już rozpocząć odliczanie! :)

Do naszej oferty trafia dziś ostatni już warsztat - wyjątkowy! Tego jeszcze nie było!

"To będzie warsztat dla osób gotowych na niespodzianki!" - tak mówi o nim prowadząca, Kasia Wyszogrodzka. Najpierw więc w kilku słowach o Kasi :)

Kasia Wyszogrodzka, znana jako Kiti(W) , jest jedną z prekursorek scrapbookingu w Polsce i współzałożycielką firmy ScrapLab – Laboratorium Scrapbookingu – pierwszej w kraju firmy zajmującej się organizacją warsztatów oraz imprez poświęconych scrapbookingowi.


Warsztat twórczy Kasi nie ogranicza się tylko do scrapbookingu. Podejmując coraz to nowe tematy, Kasia tworzy często swój warsztat pracy od zera – budując odpowiednie narzędzia czy „produkując” niezbędne media. Tyvec? Nie ma problemu. Ramki do enkaustyki? Żaden kłopot! Wierzcie mi, jeśli istnieje jakaś kreatywna technika, Kasia na pewno wie jak to się robi i gdzie można kupić do niej narzędzia i materiały, lub jak je wykonać samodzielnie.Więcej informacji na temat prac Kasi można znaleźć na jej stronie homescraphome.pl

Wracając do warsztatów... MONOPRINTING!

Oddajemy głos Kasi:
"To będą warsztaty dla tych, którzy lubią zwroty akcji! Każda otrzymana kopia będzie zaskoczeniem, a ciekawość co wydarzy się dalej – będzie wciągać Cię coraz bardziej w krainę monoprintingu!

 Monoprinting to tworzenie odbitek niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju. Pracując na płytkach GelliArts wykonamy dziesiątki barwnych odbitek na zwykłych kartkach, bibułkach, dellipaper, kopertach, tkaninie, filtrach do kawy.

Wykorzystamy do tego farby akrylowe, piankowe stemple, maski, faliste tektury, koronki itp. Itd. Otrzymane barwne arkusze posłużą Ci jako elementy do collagu, kolorowe koperty zaniosą w świat urodzinowe życzenia, w kolorowe torebki zapakujesz drobne upominki, a nowe pomysły będą się rodzić z każdą wykonaną kopią! I tylko jedno ostrzeżenie – TO WCIĄGA! Zapraszam Was na spotkanie i nową przygodę – Kasia Wyszogrodzka"

I słówko od nas - zapisy pod adresem mailowym katarzyna.wyszogrodzka@gmail.com
W tytule proszę podać: Warsztat – Craft Party
Ilość miejsc ograniczona liczbą płytek GelliArts!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz